Sürekli Olarak Yüksek Profile Gidin

İşinizde bir tek kişi bir anda her şeyi değiştiriverir. Düşük profil adaylarla zamanınızı harcamayın. Düşük profil kim? 2, 3, 4, 5 gibi profiller düşük profildir. Network sektöründe insanlar tabiatları gereği daha kolay olacağını düşündüklerinden dolayı olsa gerek, kendileri gibi veya daha düşük profillere gidip iş anlatıyorlar.

...

Devamını Oku
“Ben yapamam!” Diyenlere Ne Demelisiniz?

Adayların sunum sonrası kararlarını istediğinizde genellikle verdikleri yanıtlardan birisi evet veya hayır değildir. İnsanların genellikle verdiği yanıt “Ben yapamam!” yanıtıdır. Yapamayacaklarını düşünürler. Sebebi, mantığı anlamamış olmalarıdır. Cümleyi düzeltmemiz lazım. “Ben tek başıma yapamam!” Evet. Şimdi oldu. Şimdi doğru. Şimdi haklılar. Haklılar çünkü ben de tek başıma yapamazdım. Eric Worre dahil, Randy Gage dahil hiç kimse …

...

Devamını Oku
Network Marketing Satışlarınız Yasal Mı?

Ben tabi ki bir hukukçu değilim ancak, sesli düşünmek istediğim bazı konuları burada masaya yatırmak, sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu konuda belli bir tecrübemin olduğunu söyleyebilirim. Ağ Pazarlama veya Network Marketing işinde para, tüketicinin cebinden çıkıp direkt olarak sizin cebinize girmez. Eğer önce sizin cebinize giriyorsa faturayı kesen taraf olmak zorundasınız.

...

Devamını Oku
İnsanları Telefonla Aramayın

Değişmeyen tek şey değişimin kendisi. İnternet ve akıllı telefonlar dünyada iletişimin şeklini değiştirdi. Bizim işimiz de bu değişimden nasibini aldı. İnsanları aradığınızda yaptıkları şey kimin aradığına göz ucu ile bakmak ve telefonu ters çevirmek. Düşünceleri şu; “Ben onu daha sonra ararım!”

...

Devamını Oku
Network Marketing İşinizde İnterneti Nasıl Kullanırsınız?

network marketing işinde 15 yıl boyunca sıfır çektim. İnsanlar telefonlarıma çıkmıyordu. Beni gören yolunu değiştiriyordu. Otel toplantılarına, kamplara gidecek ne enerjim vardı ne de param vardı. Ne de moral motivasyonum vardı. Listemi biçmiştim.

...

Devamını Oku
Network Marketing’de Amatörlerin Kişisel Çalışma Düzeni

Network Marketing işini 2 şekilde yaparsınız. Ya amatör olarak yaparsınız ya da, profesyonel olarak. Network marketing işini eğer amatör olarak yapıyorsanız büyük ihtimalle bu işin nasıl olmayacağını kendinize ıspat etmeye çalışıyorsunuz demektir. Aşağıdaki listede amatörlerin çalışma prensiplerini(!) sıraladım. Gelin hep birlikte insanların network marketing işinin nasıl olmayacağını kendilerine nasıl ıspat etmeye çalıştıklarını hep beraber izleyelim.

...

Devamını Oku