PartTime Nasıl Başarılı Olurum?

parttime“Yavuz bey biz network marketing için diyoruz ki, “mevcut işinizi engellemez.” Ama çalışmadan bu olmaz ki. Network Marketing diğer işimi engellemez mi? Birinden vazgeçmek zorunda değil miyim?”

Bu konu tamamen planlama ile ilgilidir. Iyi, sadık kalabileceğiniz bir plan yaparsanız ve iki işi bir birine karıştırmazsanız network marketingde ciddi anlamda başarılı olabilirsiniz. Normal işinizde network yapmayın.Network yaparken de -çok zorunlu haller dışında- normal işinizi unutun.

Insanlar genellikle şöyle düşünür. “Ben full time yapmıyorum. O zaman başarılı olamam” Bu doğruymuş gibi görünen bir yanlıştır. Önemli olan şey sadık kalabileceğiniz planı hazırlamak ve sonrasında o planı uygulamak olmalıdır.

Örnek. Eğer başka bir işte çalışıyorsanız ve bir an evvel ciddi sonuçlar alma hırsıyla günlük 5 saat bazında bir network marketing planı hazırladıysanız bu plana sadık kalma olasılığınız düşüktür. Bir süre sonra sizden günde 5 saat çalışma talep eden bu plana sadık kalamamaya başlarsınız.

Bunun yerine kendinize günde 3 saat çalışma bazında bir plan çıkartmanız çok daha akıllıca olacaktır. Sadık kalacağınız bir part time plan, sadık kalamayacağınız bir full time planından çok daha güçlü ve karlı bir ciro üretir. Umarım sorunuza yanıt olabilmiştir.

P.S. : Umarım bu yazı, sizin güçlü ve karlı bir Network Marketing inşa etmenize faydalı olabilir. Yazıya yorumlarınızı olumlu/olumsuz mutlaka bekliyorum.

P.S.S.: Yazıyı eğer beğendiyseniz, beğenmeyi ve paylaşmayı mutlaka hatırlayın. Teşekkürler!

Sizin Başarınıza – YB

cutmypic