Daha fazla insanı nasıl üye yaparsınız ?

illustration-selecting-passive-candidate-Feature_1290x688_KLBazı insanların listesinde binlerce insan ismi vardır. Bu sayıya her gün yenileri eklenir. Aslında bu kadar geniş listeye sahip insanların ciddi bir sorunu var. Çoğu bu listeyi paraya çeviremiyor. Şimdi size kontak listenizi nasıl paraya çevirirsiniz onu öğreteceğim.

Stratejiniz şu olmalı. Odaklanmanız gereken kişiler gönderdiğiniz sunum videosunu izlemiş olan kişiler olmalı. Takibi şöyle yapabilirsiniz. Telefon açın. Veya Skype. Veya WhatsApp’dan yazabilirsiniz.

–          Videoyu izledin mi ?

–          Evet süper !

–          En çok neresini beğendin ? (Susun ve dinleyin. Müdahale etmeyin)

Veya “Hiç sevmedim” dedi. tam da bu noktada dikkat edeceğiniz en önemli şey. Enerjiniz sakın ola düşmesin. Daha fazla enerji koymaya devam edin ve sorun “Ok süper. Peki benim merak ettiğim bir şey var. o da şu. Video’yu neden izlemek istemiştiniz ?” Size vereceği yanıt “Merak etmiştim” gibi yanıtlar olacaktır.  Dikkat edin. Süreci geri sardım. Ve bir iki adım geriden tekrar başlattım. Amacım geldiğimiz son noktaya gelmek değil. Süreci oradan devam ettirebileceğim bir yanıt almayı amaçlıyorum. Sonra oradan devam edeceğim. Mesela bana şunu derse eğer “Ya ! Ben ek iş yapmak istiyorum” bu bana süreci tekrardan yönetebilme ve ilerletebilme şansı verecek. Ona göre daha farklı bir yaklaşım yapacağım.

Özet :

Satmaya çalışmayın.

Çok konuşmayın.

Basit tutun.

Karmaşıklaştırmayın.

Umarım bu yazı faydalı olmuştur. Bu yazıya dair, olumlu veya olumsuz, yorumlarınızı mutlaka bekliyorum. Ve, eğer beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın.  Bu arada, eğer Ağ Pazarlama işinizi internetten nasıl otopilotta, 7/24 sizden bağımsız inşa edebileceğinizi merak ediyorsanız sağ taraftaki mavi formu doldurarak Network Marketing (MLM) BELEŞ e-mail eğitim kursuma katılın. Kurs ücretsizdir. 50 gün sürer. Her gün bir tane email eğitim dersi gelecektir ve 50 gün sonra siz de network marketing işinizi internetten inşa ediyor durumda olacaksınız.

P.S. : Umarım bu yazı, sizin güçlü ve karlı bir Network Marketing inşa etmenize faydalı olabilmiştir. Yazıya yorumlarınızı mutlaka bekliyorum.

P.S.S.: Yazıyı eğer beğendiyseniz, beğenmeyi ve istediğiniz sosyal medya platformunda paylaşmayı unutmayın

Sizin Başarınıza – YB

cutmypic